DO DIABŁA… o co tu chodzi?

Marka DO DIABŁA powstała pod wpływem chwili, jednak sam pomysł chodził nam po głowie od dłuższego czasu. Zacznijmy jednak od początku. Wszystko zaczęło się w maju 2015 roku, wtedy też powstał fanpage na facebooku pod nazwą RedUnited, za pomocą którego chcieliśmy przekazywać polskim fanom Manchesteru United aktualności na temat klubu.

Od razu zarezerwowaliśmy też domenę RedUnited.pl, gdyż od początku założeniem było stworzenie serwisu informacyjnego. Niedługo potem tak się właśnie stało i zaczęliśmy codziennie publikować informacje na temat wydarzeń związanych z klubem z Old Trafford. Przez te blisko 4 lata pomagało nam wiele osób, przewinęło się kilkunastu redaktorów, którzy w mniejszym lub większym stopniu przyczyniali się do rozwoju strony, za co im wszystkim serdecznie dziękujemy.

BYWAŁO RÓŻNIE

Jak w przypadku wszystkiego, także RedUnited.pl miało wzloty i upadki. Bywały okresy, kiedy wrzucaliśmy po 6-7 artykułów dziennie, a także takie, gdy przez 4-5 dni nie pojawiało się na stronie nic. Obecnie mamy pewne braki kadrowego, ale staramy się to nadrobić ambicją i w miarę możliwości na bieżąco przekazywać Wam informację. Na dzień dzisiejszy jest nas na fanpage RedUnited.pl na facebooku blisko 23000 osób zatem uznaliśmy, że czas pomyśleć o dalszym rozwoju i po długich przemyśleniach postanowiliśmy założyć sklep z odzieżą i gadżetami Man Utd o wdzięcznej nazwie DO DIABŁA.

Czy nazwa się Wam podoba czy nie, pozostawiamy Waszej ocenie, my za to zapraszamy DO DIABŁA i obiecujemy, że nasza skromna póki co oferta będzie się z czasem poszerzała .

CO OFERUJEMY

Na początek oferujemy Wam jeden wzór koszulki w dwóch wersjach kolorystycznych, ale jeśli Wasze zainteresowanie naszymi produktami będzie na zadowalającym poziomie, to w niedługim czasie możecie się spodziewać w sklepie kubków, czapek, okularów, koszulek polo czy bluz. Jeśli macie własne sugestie, to również chętnie ich wysłuchamy.

W nasz t-shirt włożyliśmy wielki wysiłek by był on jak najlepszej jakości. Wyselekcjonowaliśmy najlepszej jakości model koszulki z pośród wielu przetestowanych, stworzyliśmy unikalny wzór nadruku dla fanów Czerwonych Diabłów. Postawiliśmy też na najtrwalszy nadruk sitodrukiem, a także na brandowanie odzieży własnymi wszywkami żakardowymi. Mamy nadzieję, że nasze koszulki spełnią Wasze oczekiwania i będziecie je z dumą nosili.

Copyright © 2019 dodiabla.com. Kopiowanie materiałów bez zgody autora zabronione.

Add to cart

Facebook