ZWROTY:

Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty spełniły Twoje oczekiwania, jednak z uwagi na to, że sprzedajemy nasze produkty tylko i wyłącznie wysyłkowo, jak każdy klient kupujący na odległość przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny.
Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z zakupionym przez Ciebie towarem. Pamiętaj też, że koszty zwrotu towaru ponosi kupujący.

Jesteś zdecydowany zwrócić towar? Oto co należy zrobić.

Abyś mógł skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki, powinieneś poinformować nas o decyzji odstąpienia od umowy sprzedaży towarów. Aby poinformować nas o Twojej decyzji, wyślij nam wiadomość email na adres: kontakt@dodiabla.com w tytule wpisując zwrot towaru, a we wiadomości zawierając pełne dane kontaktowe wpisane w momencie składania zamówienia, oraz numer zamówienia, którego dotyczy zwrot.

Od momentu poinformowania nas o swojej decyzji o zwrocie towaru, masz 14 dni na wypełnienie FORMULARZA ZWROTU dostępnego na stronie internetowej naszego sklepu oraz odesłania go w paczce wraz ze zwracanym towarem na adres:
Numer Jeden Adrian Bączyk, Hermanów 1A, 95-200 Pabianice.

Do zawracanego towaru i formularza zwrotu towaru, proszę dołączyć również fakturę VAT, którą otrzymali Państwo od nas wraz z towarem.

Uprzejmie informujemy, że zwracany Towar nie może nosić śladów użytkowania. Zwracany Towar powinien posiadać wszystkie metki. Bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki, by bezpiecznie dotarła ona do nas.

Zwrot płatności za zakupiony w naszym sklepie towar wraz z kosztami wysyłki towaru z naszego sklepu (chyba, że kupujący wybrał inny niż najtańszy sposób dostawy towaru) zostanie przekazany na konto, z którego dokonywałeś/aś przelewu podczas realizacji zamówienia.

Potrzebujesz pomocy?

Copyright © 2019 dodiabla.com. Kopiowanie materiałów bez zgody autora zabronione.

Add to cart

Facebook